Dişli Kasabası 23 Nisan Törenleri

  • 27 Nisan 2015
  • 4.111 kez görüntülendi.

23Nisan Töreni (67)

23 Nisan Günü ertelenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Şenlikleri Büyük Bir kalabalık topluluğu önünde 27 Nisan Pazartesi günü belediye önünde yapıldı.

Törene, Bolvadin Kaymakamı Osman Nuri Canatan,İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Yazar,Garnizon Komutanı Çağlar ilden,İlçe Emniyet Müdür V. Yunus Dinç,Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir,Dişli ilkokulu Müdürü Bülent Güvenir ve Dişli Ortaokulu Müdürü Mustafa Uyar ve Okul Öğretmenleri Katıldı..

Tören, Saygı Duruşu ve istiklal Marşı’mızın ardından,Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir’in Konuşmasıyla Başladı. Öğrenciler tarafından Günün anlam ve önemi ile ilgili şiirler okundu,gösteriler yapıldı.Kaymakam Canatan yaptığı konuşmada ”Dişli’nin kendi için ayrı bir yeri olduğunu ve Bu törenin Bolvadin’dekinden dahada coşkulu geçtiğini,tüm Öğretmen ve Öğrencileri ayrı ayrı tebrik ettiğini” söyledi.

Misafirler, törenin ardından Diyad yardımlaşma Derneğinde Başkanın davetlisi olarak Öğle yemeği yediler.

Bizde bu güzel organizasyon için Tüm Öğretmen ve Öğrencilerimizi Tebrik ediyoruz.Gercekten son yıllarda gördüğümüz en kalabalık ve coşkulu tören oldu.Bu güzel gündeki resimlerle sizleri başbaşa bırakıyoruz.

fotogaleri

Resimleri Büyütmek için Üzerine Tıklayın

Resim Büyüyünce Sağ Butona Basarak Devam Edin

Muhammet Ünal

Muhammet Ünal

muhammet_unal@hotmail.com

YAZAR - Facebook