Milletvekili Adayı,Özkaldı Dişli’de

  • 01 Mayıs 2015
  • 1.807 kez görüntülendi.

2015 Milletvekili seçimi kampanyası tüm hızıyla sürüyor. 30 Mayıs 2015 Perşembe günü akşam saatlerinde Afyonkarahisar Milletvekili adayı önceki DSi (Devlet Su İşleri Genel Müdürü) Bolvadin’li hemşehrimiz Akif Özkaldı akşam saatlerinde Dişli girişinde büyük konvoyun eşliğinde Dişli’ye giriş yaptı.

Cami önünde toplanan Dişlililere önce Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir Afyonkarahisar Milletvekili adayı Akif Özkaldı ya kasabamız halkı adına hoşgeldiniz konuşması yaparak Milletvekili adayı Akif Özkaldı Bey’ in DSİ Genel Müdürlüğü döneminde Dişli adına yaptıkları başvuruları hiç çevirmediğini Belediyemize 1 Kamyon, 1 Jip, Vidanjör, Toprak Su kooperatifine sağladığı araç trafo ve diğer takviyelerle çalışamaz haldeki su pompalarını çalıştırarak kasabamız çiftçilerinin hizmetine sunduklarından dolayı kendilerine teşekkürü bir borç bildiklerini söyledi. Ayrıca daha önce kasabamız Mevlicek mevkisine yapılması düşünülen baraj projesini tekrar canlandırma etüd çalışmalarına başlanılması talimatınıda Sayın milletvekili adayımız dönemin DSİ Genel Müdürü Sayın Akif Özkaldı beyin talimatıyla tekrar başlatıldığınıda ifade etti.

Daha sonra Bolvadin Akparti İlçe Başkanı Halil İbrahim Sevim Bey yaptığı konuşmada Bolvadin olarak Bolvadinli hemşehrimiz Afyonkarahisar Milletvekili adayı Akif Özkaldı ile birlikte 5 te 5 milletvekilini meclise göndereceklerini söyledi. BUnun için Dişlililerden % 80 oyla rekor beklediklerini, bunun için her görüşe mensup halkımızı saflarımızda görmek istediklerini söyledi.

Alkışlarla mikrofonu eline alan Bolvadinli hemşehrimiz Afyonkarahisar Milletvekili adayı Akif Özkaldı bey, Dişlililere akşam saatleri olmasına rağmen kendisine gösterilen sevgi adına teşekkür etti. Dişlililere bundan sonrada elinden geldiğince hizmetin gelmesi için çalışacağını bunu kendisine görev saydığını ifade etti. Dişli’de Mevlicek mevkisine baraj yapılması için gerekli çalışmaları Bakanımız Sayın Veysel Eroğlu Bey’in destekleriyle kendisinin başlattığını Dişlilerin buna layık olduğunu söyledi.

Yapımına başladıkları Çay Barajının tamamlanmak üzere olduğunu, döşenecek sağlıklı borularla Bolvadin, Çay Dişli ve çevredeki bütün köy ve kasabaların memba suyuna kavuşturacaklarını kireçli su içilmesine son vereceklerini söyledi. Kasaba halkının ziyaret boyunca tezahürat ve sevgi gösterilerinde bulunduğu Afyonkarahisar Milletvekili adayı Akif Özkaldı bey, Dişli halkına ilk hitabı olduğunu ziyaretlerinin bundan sonrada devam edeceğini belirterek alkışlar ve konvoy eşliğinde kasabamızdan ayrıldılar.

özkaldı Dişli'de (32)

fotogaleri

Resimleri Büyütmek ve Galeride Gezinmek için ÜZERİNE TIKLAYIN

Muhammet Ünal

Muhammet Ünal

muhammet_unal@hotmail.com

YAZAR - Facebook