Dişli Ortaokulu Öğrencilerinin Bolvadin Gezisi

  • 02 Ocak 2016
  • 3.186 kez görüntülendi.

Dişli Ortaokulu Öğrencilerinin Bolvadin’deki Liselere Tanıtım Gezisi

Dişli Ortaokulu son sınıf öğrencileri,Bolvadin’deki Liselere tanıtım gezisi düzenledi. 8. Sınıf öğrencilerimizi hem  TEOG sınavı sitreslerini dağıtmak hemde okullara motive olup çalışma azim ve isteklerini artırmak için sırası ile Ayfer-Ceylan Emet Fen Lisesi, Raziye Sultan – Yusuf Kayabaşı Sosyal Bilimler Lisesi, Sıddıka Metin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Adalet Meslek Lisesi), Mustafa Hüsnü Gemici Anadolu Lisesi(Anadolu Öğretmen Lisesi),  Yakup Şevki Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek Lisesi) ve son olarak Bolvadin Anadolu İmam – Hatip Liseleri gezdirilerek motive olmaları sağlandı.

   Ziyaret edilen okullarda öğrencilerimiz yetkili kişilerce bilgilendirilerek çeşitli ikramlarda bulunuldu. Ayrıca Mustafa Hüsnü Gemici Anadolu Lisesi´ nde (Anadolu Öğretmen Lisesi) öğrencilerimiz ve sorumlu öğretmenlerimizle birlikte öğle yemeği yenildi. Öğle yemeğinin ardından öğrencilerimiz Horan Parkına götürülerek eğlencili vakit geçirmeleri için serbest zaman verildi. Öğleden sonra Yakup Şevki Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Sağlık Meslek Lisesi) ve Bolvadin Anadolu İmam – Hatip Liseleri gezdirilerek gezi güvenli bir şekilde tamamlandı. 

Dişli Atatürk Ortaokulu Müdürü Mustafa UYAR ,İlgi ve alakalarından dolayı, ziyaret edilen okul yetkililerine, görevli öğretmen arkaşlarımıza ayrıca Eğitim Öğretime ricamızı kırmadan desteklerini sürekli hissettiren ve bu gezimizde de ulaşım desteği sağlayan  Dişli Kasabası Belediye Başkanımız Süreyya GÜVENİR‘e  teşekkürlerini sundu.

????????????????????????????????????

fotogaleri

RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYIP BÜYÜTEBİLİRSİNİZ

FOTO1

Muhammet Ünal

Muhammet Ünal

muhammet_unal@hotmail.com

YAZAR - Facebook