YENİ CAMİ HIRSIZI YAKALANDI VE SERBEST BIRAKILDI ŞİMDİ TEKRAR ARANIYOR.

  • 25 Mayıs 2018
  • 439 kez görüntülendi.

YENİ CAMİ HIRSIZI YAKALANDI VE SERBEST BIRAKILDI 
ŞİMDİ TEKRAR ARANIYOR.

Bilindiği gibi 2016 yılında kasabamız yeni camiye hırsız girmiş kameralar görüntüyü aldığı halde hırsız yakalanamamış ve kayıplara karışmıştı. 
Olay üzerinden yaklaşık iki yıl geçti. Cinayeti işleyen olay yerine gelir misali; Bu şahıs geçen günlerde kasabamıza geliyor ve bir kaç kahvehaneye uğruyor. Bazı vatandaşların şahsı fark etmesiyle hemen jandarmaya haber veriliyor ve şahıs yakalanıyor.
Ancak şahıs farklı zamanlarda iki kimlik kullandığı için GBT yani güvenlik taramasında o esnada yanında bulunan normal nüfus cüzdanı taranıyor ve şahıs temiz çıkıyor. Daha sonra kanunlar gereği malesef serbest bırakılıyor.
Olaydan sonra Kahvehanede bulunan şahsa ait oraya baskın sırasında saklandığı tahmin edilen ehliyet olayın seyrini değiştiriyor.Şahsın birisi sahte, çift kimlik kullandığı anlaşılıyor. Yani Şahıs suçları ehliyetle işlemiş, nufus cüzdanı temiz çıkıyor.
İşin Türkçesi Yeni cami hırsızı şu an tekrar aranıyor. Jandarmaya bu konuda bilgi verilmesi ve yardımcı olunmasını rica ediyoruz.Sahte Kimlikteki ismi Abdül Kadir Atuğ Akdeniz. Şahsın TC kimlik nosu sahte, ismi doğru olabilir,yada ikiside sahtedir.Net bilinmiyor. Şu an araştırılıyor.
Bu şahsın son yakalanma hadisesinden sonra Dişli’ye cesaret edip gelebileceğini zannetmiyoruz. Fakat Bolvadin yada Afyon civarında olabilir.Bizler vatandaşlık görevimizi yerine getirerek Bu haberi paylaşalım ve Güvenlik güçlerine yardımcı olalım.

Bolvadin Jandarma Telefon Numarası 0(272) 612 4827

2016 yılına ait haberin ayrıntısı ve videosu için aşağıdaki linke tıklayın.

http://www.dislihaber.com/2016/08/yeni-camiiye-hirsiz-girdi/

Muhammet Ünal

Muhammet Ünal

muhammet_unal@hotmail.com 05423333029-02726223730

YAZAR - Facebook

FACEBOOK GİRİŞ BİLGİLERİNİZLE YORUM YAPABİLİRSİNİZ

HABER YORUMLARI

Henüz Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Facebook Giriş Bilgilerinizle Yukarıdaki Forumdan yada
www.facebook.com/dislihaber adresimizden Yapabilirsiniz.