Antalya’ya giderken Burdur yolunda kaza…

  • 16 Eylül 2019
  • 2.006 kez görüntülendi.

Kasabamız halkından Alişanın Osman Amca oğlu Kasabamızda Fırıncı Mehmet Ali olarak bilinen Mehmet Ali Özkaran ve Gurbetci kardeşimiz Berber Mustafa Tekeş’in oğlu Niyazi Tekeş ve ailesini Antalya havaalanına götürürken Burdur’da kaza yaptılar. Kaza, saat 18.00 sıralarında Isparta- Antalya karayolunun Bucak ilçesine bağlı Kargı Tüneli mevkii yakınlarında meydana geldi. Mehmet Ali Özkaran’ın kullandığı 03 ABD 965 plakalı otomobil, sürücünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu karşı yönden gelen Muharrem Ercan Gürkaynak’ın (50) kullandığı 07 ADU 892 plakalı otomobille kafa kafaya çarpıştı. İki otomobilin de demir yığını halinde dönüştüğü kazanın ardından bölgeye çok sayıda ambulans, jandarma ve kurtarma ekibi sevk edildi.

Olay yerinde yapılan incelemede sürücülerden Mehmet Ali Özkaran’ın yaşamını yitirdiği belirlendi. Aynı araçtaki Niyazi Tekeş, Dursun Tuba Tekeş ile Abdülkerim Tekeş ve Nazike Nisa Tekeş adlı çocuklar ve diğer aracın sürücüsü Muharrem Ercan Gürkaynak yaralandı.

İlk müdahalesi yapılan yaralılardan Niyazi Tekeş, Dursun Tuba Tekeş, Abdülkerim Tekeş ve Nazike Nisa Tekeş Antalya’daki hastanelere, Muharrem Ercan Gürkaynak ise Bucak Devlet Hastanesi’ne sevk edilerek tedaviye alındı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Kaza sonucu vefat eden,Zekiye Özkaran Eşi,Ayşegül Özkaran,Mustafa Özkaran,Ismahan Özkaran Zeren,Lütfiye Nur Özkaran’ın babaları, Mehmet Ali Özkaran’a Allah’dan rahmet yakınlarına başsağlığı, kazadan yaralı olarak kurtulan Kardeşlerimize Acil şifalar diliyoruz.
Cenaze 16 Eylül 2019 Pazartesi günü Öğle namazını takiben kasabamız mezarlığına defnedilmiştir..

 

Muhammet Ünal

Muhammet Ünal

muhammet_unal@hotmail.com 05423333029-02726223730

YAZAR - Facebook