Kurallar

sitekurallari

1. Dislihaber sitesinin herhangi bir kurum yada kişilerle bağlantısı yoktur.Sitenin tüm hakları,bu işe Sosyal Sorumluluk düşüncesiyle başlayan ve bu şekilde faaliyetlerine devam eden,Site Sahibi,Yazarı ve Yöneticisi ”Muhammet Ünal”a aittir.

2. Dislihaber olarak,Yaptığımız işin ve Sorumluluğun farkındayız.Bunun karşılığındada kimseden tek kuruş almıyoruz.Tüm bu açıklamaların ışığında Bizler kendimizi böyle tanımlarken, sizlerde Bizleri zor durumlarda bırakmayıp,aynı Düşünce içerisinde yardımcı olursanız,bizlerin en büyük destekcisi olursunuz.

3. Sitemizdeki Haber, Resim ve Video dosyalarını izin alınmaksızın başka yerlere kopyalamak kesinlikle yasaktır.

4. Haberlere ”Sitemiz üzerinden Facebook giriş bilgilerinizle” yada ”Facebook Sayfamız üzerinden” Yorum yaparak görüşlerinizi belirtebilirsiniz.Yorumlar ve Mesajlar her iki şekilde takip edilir. Yazacağınız her türlü yorum ve mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız.Üyeler tarafından yazılacak yasal olmayan bilgiler veya paylaşımlardan  sitemiz hiç bir sorumluluk üstlenmez.

5. Yorumlarda, Tehdit edici,müstehcen,nefret dolu,din, dil, ırk ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı Mesajlar yazmak ve bu doğrultuda ifadeler kullanmak kesinlikle yasaktır.

6. Site kurallarına uymayan mesajlar silinir.Lütfen site kuralları dahilinde mesajlar ve yorumlar yazınız. Ayrıca Site kurallarına uymamakta ısrar eden kişiler Siteden ve Facebook üzerinden engellenir.

Bu konulara dikkat etmenizi rica ediyoruz.Teşekkür Ederiz.

Disli Haber iletişim Hattı

Aşağıdaki Formdan Bize Görüş,Düşünce ve İsteklerinizi yazabilirsiniz

    Adınız (gerekli)

    Epostanız (gerekli)

    Konu

    İletiniz